PiesOK.pl- strona WWW z ofertą szkolenia psów we Wrocławiu


Ilość ocen: 0 Średnia ocena: -/5

Strona PiesOK.pl prezentuje bogatą ofertę szkoleń psów dla właścicieli psów z Wrocławia i okolic. Strona została wykonana w oparciu o nasz najnowszy system CMS z pełną obsługą urządzeń mobilnych co pozwala na jej wyświetlanie nie tylko właścicielom desktopów i laptopów ale również użytkownikom korzystającym z internetu na tabletach i smartfonach.

Na stronie PiesOK.pl znajdują się 3 główne typy szkoleń, które zostały dodatkowo wyeksponowane na zarządzanym slajderze na stronie głównej. Widoczne przyciski z wezwaniem do działania, integracja z social media oraz blog poświęcony tematyce szkoleń z pewnością przyczynią się do polepszenia skuteczności strony i jej lepszy odbiór przez użytkowników zainteresowanych szkoleniami psów.

Dodatkowo w ramach realizacji na stronie zostało zainstalowane zaawansowane śledzenie ruchu z wykorzystaniem Google Analytics oraz Menadżera Tagów Google. Pozwala to między innymi śledzić interakcje użytkowników związane z poziomem przewinięcia strony, co daje bardziej szczegółowe dane dotyczące zaangażowania użytkowników w czytanie bloga.

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu i masz problemy ze swoim czworonożnym podopiecznym koniecznie sprawdź ofertę szkoleń psów na stronie www.PiesOK.pl

Wpis w kategorii: Aktualności

Podziel się z nami opinią