Tomasz Ciepłucha Certyfikowanym Trenerem Google AdWords


Ilość ocen: 2 Średnia ocena: 3/5

Jest nam bardzo miło poinformować, iż w wyniku tegorocznej rekrutacji do programu Certyfikowanych Trenerów AdWords do programu zakwalifikował się Tomasz Ciepłucha i od 1-go listopada 2015 jest formalnie Certyfikowanym Trenerem AdWords.

Czym jest program Certyfikowanych Trenerów AdWords?

"Program skupia grupę starannie wyselekcjonowanych trenerów specjalizujących się w zagadnieniach związanych z reklamą AdWords. Uczestnictwo w programie umożliwia wszechstronny rozwój, zarówno w obszarze produktowym jak i szkoleniowym."

Obecnie w Polsce jest 33 trenerów - z ich sylwetkami możesz zapoznać się na stronie: http://www.google.pl/adwords/seminars/leaders.html

Jesteśmy dumni, że wśród nas mamy Certyfikowanego Trenera AdWords i liczymy na to, że obecność Trenera w naszym zespole przyczyni się do jeszcze wyższej skuteczności prowadzonych przez nas kampanii AdWords i podniesienia jakości świadczonych przez nas usług związanych z marketingiem on-line.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a indywidualnym lub grupowym szkoleniem z zakresu AdWords, Analytics lub Google Tag Manager zapoznaj się z naszą pełną ofertą szkoleń na stronie https://www.rmt.pl/szkolenia

Wpis w kategorii: Aktualności
Opublikowane przez:

Podziel się z nami opinią