Blog

Czy potrzebujesz strony responsywnej?

Od jakiegoś czasu coraz więcej firm decyduje się na responsywną stronę WWW. Czy również i Tobie jest ona potrzebna i czym właściwie jest ta responsywność? Dowiesz się z lektury naszego krótkiego artykułu!

Zmiana strony - o czym warto pamiętać?

Zmiana strony internetowej z założenia ma przyczynić się do pozyskania większej liczby klientów, ale w praktyce może to być znaczący "krok w tył" w Twojej obecności w Internecie. W tym artykule postaram się przedstawić kilka ważnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przy zmianie strony na nową.

Optymalizacja stron WWW - szybkość ma znaczenie

Dlaczego szybkość działania strony ma znaczenie? Jak stworzyć szybko działającą stronę WWW? Tego wszystkiego dowiesz się z krótkiego artykułu, który omawia co wpływa na szybkość działania strony i co zrobić by mieć stronę, która szybko działa.

Co wybrać - pozycjonowanie czy AdWords?

Zastanawiasz się nad promocją strony w wyszukiwarce i nie wiesz co będzie dla Ciebie lepszym rozwiązaniem? Poznaj zalety i wady obu metod promocji w Google.

Jak stworzyć formularz na stronę WWW

Formularz kontaktowy na stronie WWW jest bardzo przydatną funkcją. Wie to każdy, kto taki formularz posiada. Pokażemy dzisiaj, jak zrobić prosty formularz na swojej stronie.

Prowadzisz samodzielnie kampanię AdWords? Wystrzegaj się tych błędów!

Jeśli samodzielnie prowadzisz swoją kampanię AdWords koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym przedstawiamy najczęściej popełniane błędy podczas prowadzenia kampanii.