Aktualności

Nowa oferta na strony responsywne już od 1500zł!

Obecnie średnio 20% użytkowników stron internetowych korzysta z nich na swoich urządzeniach mobilnych - tabletach i smartfonach. Chcąc do nich efektywnie docierać z ofertą swoich produktów lub usług warto posiadać responsywną stronę WWW, która będzie nie tylko poprawnie się wyświetlać na tych urządzeniach, ale również będzie szybka w działaniu.

Pracujemy nad nowym systemem CMS

Od dłuższego czasu trwają intensywne prace nad nową wersją systemu RemnetCMS, dzięki któremu będziemy mogli zaoferować naszym nowym i dotychczasowym Klientom nowoczesną stronę WWW wyposażoną w standardzie w wersję responsywną.

PiesOK.pl- strona WWW z ofertą szkolenia psów we Wrocławiu

Strona PiesOK.pl prezentuje bogatą ofertę szkoleń psów dla właścicieli psów z Wrocławia i okolic. Strona została wykonana w oparciu o nasz najnowszy system CMS z pełną obsługą urządzeń mobilnych co pozwala na jej wyświetlanie nie tylko właścicielom desktopów i laptopów ale również użytkownikom korzystającym z internetu na tabletach i smartfonach.

Losowa kolejność slajdów na stronie głównej

Mając kilka zmieniających się slajdów na stronie głównej serwisu dobrze jest wiedzieć, który z nich jest najlepszy - czyli najczęściej klikany. Jednak przy zawsze tej samej kolejności wyświetlania ciężko jest wyciągać jakiekolwiek wnioski.

Po długim czasie przygotowań i testów nasza strona internetowa doczekała się wersji responsywnej opartej oczywiście o nasz autorski system CMS.

Strona WWW dla Stadniny Koni w Walewicach

Dla Stadniny Koni w Walewicach zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nową stronę internetową prezentującą kompleksowo ofertę stadniny i pałacu w Walewicach.