Aktualności

Poznaj sekrety skutecznej reklamy w Google

Myślisz o tym by reklamować swój biznes w Google? Prowadzisz już swoją kampanię AdWords, ale nie widzisz spodziewanych efektów? Chcesz lepiej nadzorować prace agencji prowadzącej Twoje kampanie w Google? Zapisz się na szkolenie z Reklamy w Google z Certyfikowanym Trenerem AdWords.

Szkolenia Google AdWords we Wrocławiu

Już 27 stycznia zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie Google AdWords, które odbędzie się we Wrocławiu. 

Nowa oferta na strony responsywne już od 1500zł!

Obecnie średnio 20% użytkowników stron internetowych korzysta z nich na swoich urządzeniach mobilnych - tabletach i smartfonach. Chcąc do nich efektywnie docierać z ofertą swoich produktów lub usług warto posiadać responsywną stronę WWW, która będzie nie tylko poprawnie się wyświetlać na tych urządzeniach, ale również będzie szybka w działaniu.

Tomasz Ciepłucha Certyfikowanym Trenerem Google AdWords

Jest nam bardzo miło poinformować, iż w wyniku tegorocznej rekrutacji do programu Certyfikowanych Trenerów AdWords do programu zakwalifikował się Tomasz Ciepłucha i od 1-go listopada 2015 jest formalnie Certyfikowanym Trenerem AdWords.

Pracujemy nad nowym systemem CMS

Od dłuższego czasu trwają intensywne prace nad nową wersją systemu RemnetCMS, dzięki któremu będziemy mogli zaoferować naszym nowym i dotychczasowym Klientom nowoczesną stronę WWW wyposażoną w standardzie w wersję responsywną.

PiesOK.pl- strona WWW z ofertą szkolenia psów we Wrocławiu

Strona PiesOK.pl prezentuje bogatą ofertę szkoleń psów dla właścicieli psów z Wrocławia i okolic. Strona została wykonana w oparciu o nasz najnowszy system CMS z pełną obsługą urządzeń mobilnych co pozwala na jej wyświetlanie nie tylko właścicielom desktopów i laptopów ale również użytkownikom korzystającym z internetu na tabletach i smartfonach.